Vnímejte ženské tělo jako umělci – zvedá to testosteron

Vnímejte ženské tělo jako umělci – zvedá to testosteron


Krása ženského těla již uchvátila bezpočet umělců, kteří mu věnovali část svého života v podobě obrazů i plastik, z nichž některé zdobí šlechtická sídla po několik staletí. Žena byla vždy pro umělce inspirativní a přidružil-li se k tomu vřelý cit a láska, šlo mnohdy o velmi vášnivé sexuální dobrodružství. Jakmile se dotyčná svlékla, s muži to dělalo doslova divy a co se asi odehrávalo v pozadí tvorby obrazů spoře oděných dívek, si dokážeme jen stěží představit.

dívčí obličej

Představivost je však klíčová k pochopení samotného principu působení ženského těla na mužské libido a mohli bychom si tu několik známých faktů připomenout.

Hra barev – co dokáže zvednout u mužů testosteron, je pohled na barevné kontury růžových či narůžovělých částí ženského těla. Jsou to zejména rty, prsní bradavky, vagína a chodidla. Růžovou intuitivně vnímáme jako barvu něhy, rozkoše a lásky a chceme se k ní co nejvíce přiblížit.

sochařské umění

Oblé tvary – muže příliš nevzrušuje rovný ženský korpus s malými ňadry, připomínající spíše mužské proporce. Naopak typické přesýpací hodiny s širšími boky vnímáme jako symbol plodnosti a smyslné přitažlivosti.

Souměrnost a proporcionalita – nejsilnějším stimulem k vnímání ženské krásy je obličej. Asi všichni nám dáte za pravdu, že čím souměrnější a vyváženější obličejové rysy očí, obočí, úst, nosu a brady, tím větší radost a uspokojení přináší pohled na takovou tvář.

Dutiny – muž má v sobě zakódován smysl pro oplodnění své družky, je to zcela přirozený pud a projevuje se nebývalou touhou proniknout penisem co nejhlouběji do vagíny a zasít sémě pro budoucí potomstvo. Mnoho mužů také fascinuje orální sex, protože tímto projevem mu žena dává najevo, že jej akceptuje. Proto muže vzrušují tělesné dutiny úst i vagíny velice silně. A pokud jste vystresovaní, namísto Viagry bez receptu si dopřejte adaptogenní bylinky, s nimiž lépe zvládnete stresovou situaci a posílíte tvorbu testosteronu tak, abyste i nadále mohli vnímat to, co je přirozené.

Alkohol a další nápoje

Alkohol a další nápoje


Je opravdu mnoho firem a nebo různých společností, které se věnují tomu, že vyrábí různé obaly a nebo přepravky, aby další zboží v něčem mohlo být obalené. Také zabalené, protože zabalené věci potom působí více čistě a více hygienicky. Předpokládám, že byste také některé věci nechtěly mít určitě tak, že by vám je někdo podával rukou. Jako například těstoviny. Vemte si, třeba kdybyste byli někde v obchodě.

Oslava a alkohol k sobě patří.

A kdyby bylo v krabici opravdu velké množství těstovin. Potom by tam každý člověk hrabal a bral by si různé množství těstovin. Mě osobně by se tohle nelíbilo a jsem opravdu ráda, že těstoviny se prodávají například v průhledných obalech a nebo papírových. Je mi to úplně jedno, hlavně když to má nějaký obal. Nebo potom jsou tady také nápojové přepravky. Pokud se nyní bavíme o klasických nápojových přepravkách, které jsou kvalitní a z plastu, tak také hlavně dbejte na to, aby byly čisté a nebo aby nebyly popraskané. Protože pokud někde vidím nějakou špinavou popraskanou nápojovou přepravku, tak si ihned představím, jak s ní bylo opravdu škaredě zacházeno a že určitě není ani hygienicky vyčištěná. Naštěstí jsou společnosti, které se tohle zajímají a které odvádějí svou práci opravdu dokonalé.

Sladké nápoje vedou.

Například společnost Schoeller Allibert. Ta je skvělá v oblasti nápojových přepravek, protože je s tím už má velice dlouholeté zkušenosti a pracuje s tím dlouho. Společnost Schoeller Allibert je skvělá v oblasti nápojových přepravek Schoelleralibert hlavně kvůli tomu, že už má mnoho zakázek a ještě se nikdy nestalo, že by třeba někteří zákazníci byli opravdu nespokojeni kvůli tomu, že společnost Schoeller Allibert je skvělá v oblasti nápojových přepravek. Myslím si, že tato společnost je opravdu jedničkou na trhu, a to hlavně v oblasti nápojových přepravek. Společnost Schoeller Allibert je skvělá skoro ve všem.

Elektronická cigareta a jak se používá

Elektronická cigareta a jak se používá

Elektronické cigarety pořádně zahýbaly světem tabákových výrobků. Jsou sice na trhu už dlouhé roky, ale teprve v posledních letech o ně začal být opravdový zájem. Osvěta o tom, jak jsou klasické papírové cigarety škodlivé je čím dál větší, a to se odráží i na počtu lidí, kteří se snaží přestat z kouřením papírových cigaret a přecházet na různé alternativy. Někteří se snaží s kouřením skončit úplně, například pomocí nikotinových náplastí nebo žvýkaček, někteří zvolí nahřívané tabákové výrobky a jiní přejdou na elektronické cigarety. Kouření elektronických cigaret se nazývá vapování.

kouř

Pokud s ním chcete začít, jaká je nejlepší nebo nejprodávanější elektronická cigareta? To, co je nejlepší elektronická cigareta je těžké posoudit. Každému totiž vyhovují zcela jiné. Někdo dává přednost jednorázovým, někdo jiný naopak těm, které můžete použít opakovaně. Jaký je mezi nimi rozdíl? Jednorázovou elektronickou cigaretu si zakoupíte a můžete ji ihned používat. Je již naplněná, takže k ní nemusíte nic dokupovat. Jednoduše ji vybalíte z obalu, odstraníte ochranné krytky a můžete začít vapovat. K dostání je od spousty značek a také v několika desítkách různých příchutí, zejména v těch ovocných.

plnění

Pokud jste milovníky sladkých příchutí, budete mít z čeho vybírat. Tyto cigarety lze koupit s nikotinem, nebo naopak beznikotinové. Oproti tomu klasické elektronické cigarety můžete používat opakovaně, dokud se vám neopotřebuje jedna nebo více součástek. Zakoupíte si k nim liquid, kterým poté cigaretu plníte a ten vapujete. Liquidů máte na výběr nekonečně mnoho, různé síly nikotinu, různé příchutě a různé značky. Tyto cigarety jsou rozhodně vhodné pro ty, kteří vapují často a opakovaně. Pokud si budete cigaretu plnit sami, vyjde vás to mnohem levněji než opakovaný nákup jednorázových elektronických cigaret.

Kamarga pro muže

Kamarga pro muže

Podle mého názoru by pánové neměli vůbec otálet s tím, pokud jejich sexuální život už není tak dokonalý, jak by si přáli. A věřte mi nebo ne, ale pokud člověk si zajde k lékaři opravdu co nejdříve a v počáteční fázi svého problému, tak je logický opravdu největší pravděpodobnost, že tento problém bude opravdu velice rychle vyřešen. Pokud mi nevěříte, tak se zkuste prvně podívat na webové stránky kamagra-pro.online, kde se dozvíte plno užitečných informaci o tom, co a jak vědět, když máte nějaké problémy se sexem a nebo když trpíte poruchou erekce a sexuální dysfunkcí. Věřte mi, že to na tom není opravdu nic špatného.

Znáte kamargu?

A opravdu není na tom nic, za co byste se měli stydět, vždyť je to normální zdravotní problém, jako každý druhý. Jenom je to problém pouze mužů, protože my ženy netrpíme sexuální dysfunkcí, ale můžeme zase na druhou stranu trpět například vaginální suchostí, což je potom také velice nepříjemné. Proto jsem si řekla, že opravdu nejlepší bude, když všichni pánové se vždycky dohodnou na tom, že když budu mít nějaké sexuální problémy a další problémy se sexem, že by se měli opravdu svěřit své přítelkyni anebo alespoň lékaři.

Léků je mnoho.

Já chápu a rozumím tomu, že svěřit se své přítelkyní s problémy v sexu je opravdu hodně těžké a náročné, ale věřte mi, že neuděláte chybu, když se s tímhle svěříte. Vždycky je lepší, když problém se řeší ve dvou a není na to člověk sám. A v tomto případě je lepší, pokud se pánové svěří své přítelkyni, aby měli potom problémy opravdu co nejrychleji vyřešené. Znáte například nějaké léky, které se hodí na problémy s erekcí? Jsou různé léky, jako například viagra nebo sildenafil nebo také v poslední době populární super kamarga, který je velmi vyhledávaným produktem. Nic nezkazíte návštěvou vašeho lékaře. Třeba super kamarga se vám zalíbí.

Pronajímejte to bezpečně, prosím


Často se majitelé chlácholí, jak je jejich nemovitost v naprostém pořádku, možná až v takovém, že by tam mohl být ubytovaný sám prezident a ani by si nevšiml rozdíl mezi hradem a domem. Zde jde však veškerá legrace stranou, protože takový únik plynu, poškozená či vadná karma nebo snad i malá exploze může způsobit nejen velké škody na majetku jednoho (a ostatních), ale také újmu na zdraví osob zúčastněných – a byť to byla silácká slova předtím, teď je to vzdech a pláč.
černá bomba 

Jak to vlastně je s těmi nájemci

Pokud nájemce přebírá byt, počítá se, že jste mu jako majitelé vylíčili veškeré důležité informace a skutečnosti, které se s nemovitostí pojí. Zvláště pokud jste realitní makléř nebo jste zástupce investiční skupiny, podpisem na smlouvě stvrzujete, že byt je v bezvadném stavu a jako takový jej dáváte nájemci k užívání. Tady se mohou stát dvě věci – v bytě dlouho nikdo nebyl po takovou dobu, kdy tam nikdo nikoho na nějakou vadu s plynovými spotřebiči nemohl upozornit majitele. A nebo majitel věděl, možná až velmi dobře, že občas se něco v plynovém spotřebiči zadrhne, ale nechal to tak ze strachu o to, že by tam musel vrážet peníze nebo snad si i myslel, že to není nic hrozného.
hořící hořák 
U plynových spotřebičů nikdy nic neví.
 
Majitel zodpovídá za to (ať už je to soukromník, podnikatel či právnická osoba), že byt a jeho příslušenství je bezpečné. Může se stát, že se na něco zapomnělo, v těchto případech ale leží vina na vás, protože vy zkrátka zapomenout na nic nesmíte. A je to docela rozumné pravidlo, protože kdo by měl vědět lépe než vy, jestli je s nemovitostí něco v nepořádku? Zvláště, pokud byl v bytě revizor naposledy před třemi roky.
 
Únik plynu a následná škoda či újma není vůbec žádná sranda. Tady může jít o holý život a taková katastrofa je holé neštěstí, protože první, na co se orgány činné v trestním řízení zaměří, tak je majitel a jeho povědomí o tom, v jakém stavu byly plynové spotřebiče. Proto starost o ně nepodceňujte!

Domácí vdolky chutnají vždycky jinak

Samozřejmě, že vždycky bude domácí chleba chutnat jinak než ten kupovaný. Hlavní výhodou toho všeho je, že víte, co tam přidáváte, a tak se nemůže stát, že byste naletěli na nějakou pěkně se tvářící značku, která stejně ty chemické éčka obsahuje, sic jsou ty „tradiční“ vynechány. Ale co když věříte ve stejné věci farmáři, který vám ty plodiny za vás vypěstuje nebo uzenáři, který vám dodává maso? Je automaticky vyloučeno, že český farmář = špatný farmář?
sklenice s medem 

Kde je třeba hlídat obaly

Není třeba mazat si med kolem pusy. Šidilo se tehdy, šidí se dnes a šidit se bude. Kdekdo si může koupit med za pár korun ve slevě v obchodě, přelepit ho a vydávat za zrovna sesbíraný z úlů. Nejhorší je, že spousta takových farmářů si ani ty obaly a etikety netiskne, prostě vám prodají zavařovačku a čau.
 
Samozřejmě, pokud víte, že daný farmář skutečně má nějakou tu farmu a ta není jenom na obrázku, tak je přece jen větší pravděpodobnost, že zboží koupené od někoho takového bude v pořádku. Farmáři jsou ale také lidé a spousta z nich se uchyluje k nekalým praktikám ve výrobě, jenom aby měli větší obraty, to že se někdo označuje za domácího producenta a tradičního výrobce neznamená, že nešidí. To je jenom pěkná reklama, proto je dobré prověřovat i tyto výrobky.
sklenice s medem

České nebo polské buchty?

Zboží z ostatních států, než Česka nyní získalo jakýsi nádech nekvality a šizení, přitom například polské výrobky, zakoupené v Polsku, jsou daleko levnější a mnohem kvalitnější než na českém trhu, a to se pohybujeme v rozmezí pár kilometrů přes hranice. Zemědělství v Polsku je totiž mnohem více dotováno, a tak si farmáři klidně můžou dovolit nikde nespěchat, protože mají jistý výdělek, zato v Česku, pokud jste větší podnikatel, musíte už trochu přece jen slevit na kvalitě. Není to tak všude, ale je zkrátka pravidlem, že menší podnik, který se o své zboží stará, tak přece vydělává více než „velkostatkáři“.
 ovce na farmě
Proto pokud se člověk dnes rozhodne pro dráhu zemědělce, zkuste nejprve pokrýt vlastní spotřebu a poté uvidíte, jak vám to půjde. Pak zkuste sousedy a možná za pár let můžete i celou obec. A uvidíte, ve kterém bodě slevíte a raději koupíte ty levnější éčka a nebo se nezlomíte a budete zkrátka poctivě „dřít“.

Čeká nás letos razantní zdražení vína?

Vinaři z proslavené Francouzské oblasti poblíž přístavního města Bordeaux. Propadají chmurným představám a dokonce neváhají při rozhovorech o blížící se sklizni roku 2017 užít slova jako tragédie, neštěstí nebo katastrofa. Světoznámá vinařská oblast se nechala slyšet, že produkce může být v roce 2017 až poloviční oproti předešlým sklizním. Bordeaux leží na řece Garonně, která ústí do atlantického oceánu a není jedinou Evropskou vinařskou oblastí, která se potýká s problémy v produkci vinné révy. Na základě informací se z neutěšenou situací potýká celá jižní část Evropy. Nejvíc jsou slyšet stížnosti Italských vinařů. Italové jsou největšími světovými producenty vína. Jejich pole byla v průběhu letošního roku postižena velkými suchy.   
vína v obchodu  
O neúrodě hovoří i v Alsasku a u dalších severně položených regiónu Francie. Odhady ministerstva zemědělství, který se problematikou zabývá, jde o pokles v produkci o 17 procent oproti loňskému roku. V důsledku těchto nepříznivých podmínek můžeme očekávat nárůst cen italského i francouzského vína.
 
K zdražování vína z italské a francouzské produkce dochází každoročně. Ale markantnějších zdražení se dočkáme především u produktů slavnějších oblastí jako Burgunska a Champagne, V těchto oblastech se ovšem hovoří o problémech dlouhodobější neúrody. A ceny šponují také rostoucí poptávky asijských trhů. 
oblast Itálie
Odborníci doufají, že u vín italských dojde k zdražení jen v rámci několika procent, rekordní sucho postihlo jen část rozlohy jejich vinic a výpadek produkce dokážou ty zbylé aspoň částečně zaštítit.
Ono je to vlastně už tradiční a každoročně slyšíme spílání vinařů, kteří si na nepřízeň počasí stěžují. Horko, zima, mokro, sucho. V tomto je vinařská Evropa jednotná. Podle názoru některých dovozců vín, hýbají cenami víc spekulanti než nepřízeň počasí.

Při stěhování nezapomínejte ani na své zdraví

Je před vámi stěhování a blíží se fáze, kdy začnete shánět balicí materiál, balit věci do krabic a poptávat stěhovací firmu? Pak byste si měli uvědomit, že to nejdůležitější, co na celém stěhování je, není samotný jeho fyzikální proces, ale starostlivost o sebe sama a své blízké z hlediska zdravotního. Abyste nepřišli k úhoně a stěhování přineslo pouze pozitivní efekt. Týká se to i dostatku tekutin v přípravné fázi, v průběhu přestěhování a i při vybalování a zabydlování.

most přes Labe v Ústí nad Labem

Pitný režim

S pitným režimem se to nesmí přehánět, neboť přetěžujete ledviny, ale nedostatek tekutin rovněž není dobrý. Ideální je jít zlatou střední cestou, a to znamená, že budete věnovat zvýšenou pozornost doplňování tekutin právě ve chvílích, kdy jste pod větším psychickým tlakem nebo podnikáte fyzickou práci a náročná cvičení. A právě stěhování patří k činnostem, kde psychika i fyzička dostávají zabrat.

Ústí nad Labem

Kromě přípravy vhodné svačiny a zajišťování nezbytných úkonů v průběhu stěhování v Ústí nad Labem https://stehovani-mamut.cz/stehovani-usti-nad-labem/, a to i tehdy, máte-li k ruce profesionální stěhovací firmu, byste měli jako z prvních věcí zajistit dostatek vhodných nápojů pro všechny členy rodiny i vaše přátele, kteří vám vypomáhají.

Žádný alkohol – chcete-li se povzbudit, nabrat sílu a doplnit výživové prvky, pak alkoholem (a třeba i obyčejným pivem) docílíte pravý opak. Alkoholickým nápojům se vyhýbejte a nenabízejte je ani stěhovákům.

Minerálky nebo „ionťáky“ – iontové nápoje a minerálky v rozumné míře jsou dobrou volbou. Doporučit můžeme např. Magnesii kvůli vysokému obsahu ionizovaného hořčíku, který pomáhá ulevit od stresu a fyzické námahy.

Čistá voda bez bublinek a žádné kolové nápoje – kofein obsažený v nápojích (nejen v kávě) a zároveň rafinovaný cukr zbytečně překyselují organismus a navíc zvedají hladinu stresových hormonů (adrenalinu a kortizolu), což při stěhování nemůžete potřebovat. Problematické jsou i nápoje sycené oxidem uhličitým. Naopak čistou, kvalitní vodou, bez bublinek a příměsí, nic nezkazíte.

Skutečně regresní terapie funguje?

Skutečně regresní terapie funguje?


My lidé máme povÄ›domÄ› strach ze smrti, Äi spíše z neexistence. To je spoleÄné prakticky vÅ¡em živým organismům. Je to evoluÄní znak, který je v nás zabudovaný již po miliony let. PÅ™edstavoval totiž obrovskou evoluÄní výhodu – jedinci, kteří se báli smrti, byli opatrnÄ›jší a podnikali více opatÅ™ení k tomu, aby zůstali naživu. Byli tedy evoluÄnÄ› úspěšnÄ›jší.

I dnes je v nás tento strach velmi silnÄ› zakódován. AvÅ¡ak zatímco vÄ›tÅ¡ina zvířat Äi rostlin pÅ™emýšlí prakticky pouze v přítomném okamžiku, my lidé myslíme i na budoucnost. A to zahrnuje i fakt, že jednou zemÅ™eme. A pro to, abychom si zachovali zdravou mysl, je důležité, abychom se s tím nÄ›jakým způsobem vypořádali.

regrese1

SamozÅ™ejmÄ› jedním z nejÄastÄ›jších mechanismů je zkrátka na to příliÅ¡ nemyslet. A vÄ›tÅ¡inu Äasu to i funguje – zkrátka si svou smrtelnost bÄ›hem běžného dne nepÅ™ipouÅ¡tíme. AvÅ¡ak pak se stane nÄ›co, co nám ji palÄivÄ› pÅ™ipomene. Může to být těžká nemoc, ztráta milovaného blízkého, ale i spousta jiných vÄ›cí.

Není tedy divu, že se lidé již od pradávna snažili zjistit, co se s námi po naší smrti stane. Obvyklá byla například víra v nejrůznÄ›jší druhy nebe (Äi pekla, podle toho, jaký byl ÄlovÄ›k za života), avÅ¡ak velmi rozšířená je i víra v reinkarnaci. To zkrátka znamená, že toto není první život, který prožíváme. Kdysi jsme byli nÄ›kým jiným, a až zemÅ™eme, pak se opÄ›t narodíme jako nÄ›kdo jiný.

regrese2

K tomu, abychom vzpomínky na minulé životy získali, nám má pomoci regresní terapie. Ta má přístup k nim zajistit pomocí hypnózy a podobných technik. AvÅ¡ak může to skuteÄnÄ› fungovat? Nebo jde jen o sugesci?

Bohužel, druhá odpovÄ›Ä je správnÄ›. Nyní totiž víme, jak jsou vzpomínky v mozku ukládány – jako spojení nÄ›kolika neuronů. A když se ty rozpadnou, rozpadnou se i naÅ¡e vzpomínky na danou vÄ›c. I to je důvod, že Äím vzdálenÄ›jší vzpomínky jsou, tím hůře si je vybavíme – neuronové spojení zkrátka v průbÄ›hu Äasu slábne.

Proto nevěřte Å¡arlatánům a radÄ›ji se soustÅ™eÄte na život, který máte nyní.

Užijte si erotickou masáž

Příroda už to zaonačila tak, že se u lidí za normálních situací přitahují opačná pohlaví. Není na tom ve své podstatě vůbec nic, co by se muselo považovat za zvrácené, nějak úchylné, prostě ostudné. Příroda nás tak naprogramovala a věděla dobře proč. Jenom jí možná nedošlo, že se tahle přitažlivost nebude vždycky projevovat jen v podobě rozmnožovacího pudu, ale že půjde i o pouhou příjemnou kratochvíli.masáž zad
Ale ani když se erotika používá jen ke trávení příjemných chvilek, není třeba se do ní navážet. Třeba takové erotické masáže nejsou přece nic, co by si zasloužilo vláčení bahnem. Je to služba veřejnosti jako každá jiná. I když přece jenom ne až tak docela jako každá jiná.
Když si chce někdo užít, může navštívit třeba erotické masáže Praha 2. To není žádná ostuda. A ani tam nehrozí žádné riziko, na rozdíl třeba od prostituce někde na ulici. U takové masáže jde opravdu jenom o naprosto nezávazné a příjemné uvolnění, které udělá člověku dobře a nezanechá žádné nechtěné následky.
Stačí sem přijít, a co člověku nabídnou? Klasickou erotickou masáž, u které jde o masáž celého těla horkými oleji, při které se klade důraz na intimní partie, společnou sprchu s masérkou, masírování masérkou nahou nebo podle zájmu i ve spodním prádle a body to body masáž. Nic míň a nic víc.erotická silueta
Takže se tu žádná opravdová sprostota neděje. Masírovaný muž tu neuvidí nic jiného, než co vídá doma nebo na stránkách nejednoho časopisu nebo na internetu, jen při tom bude příjemně masírován. A tím se zbaví stresu, dostane se do dobré psychické kondice, zlepší se mu krevní oběh a uvolní ztuhlé svaly, povzbudí libido a schopnost pozitivně reagovat na smyslové podněty. Za což se není třeba ani v nejmenším stydět. Je to součást lidské přirozenosti a ten, komu by to dobře nedělalo, vlastně není až tak docela v pořádku.
Takže hurá na masáž, která nikoho nijak nezkazí.