Elektronická cigareta a jak se používá

Elektronické cigarety pořádně zahýbaly světem tabákových výrobků. Jsou sice na trhu už dlouhé roky, ale teprve v posledních letech o ně začal být opravdový zájem. Osvěta o tom, jak jsou klasické papírové cigarety škodlivé je čím dál větší, a to se odráží i na počtu lidí, kteří se snaží přestat z kouřením papírových cigaret a přecházet na různé alternativy. Někteří se snaží s kouřením skončit úplně, například pomocí nikotinových náplastí nebo žvýkaček, někteří zvolí nahřívané tabákové výrobky a jiní přejdou na elektronické cigarety. Kouření elektronických cigaret se nazývá vapování.

kouř

Pokud s ním chcete začít, jaká je nejlepší nebo nejprodávanější elektronická cigareta? To, co je nejlepší elektronická cigareta je těžké posoudit. Každému totiž vyhovují zcela jiné. Někdo dává přednost jednorázovým, někdo jiný naopak těm, které můžete použít opakovaně. Jaký je mezi nimi rozdíl? Jednorázovou elektronickou cigaretu si zakoupíte a můžete ji ihned používat. Je již naplněná, takže k ní nemusíte nic dokupovat. Jednoduše ji vybalíte z obalu, odstraníte ochranné krytky a můžete začít vapovat. K dostání je od spousty značek a také v několika desítkách různých příchutí, zejména v těch ovocných.

plnění

Pokud jste milovníky sladkých příchutí, budete mít z čeho vybírat. Tyto cigarety lze koupit s nikotinem, nebo naopak beznikotinové. Oproti tomu klasické elektronické cigarety můžete používat opakovaně, dokud se vám neopotřebuje jedna nebo více součástek. Zakoupíte si k nim liquid, kterým poté cigaretu plníte a ten vapujete. Liquidů máte na výběr nekonečně mnoho, různé síly nikotinu, různé příchutě a různé značky. Tyto cigarety jsou rozhodně vhodné pro ty, kteří vapují často a opakovaně. Pokud si budete cigaretu plnit sami, vyjde vás to mnohem levněji než opakovaný nákup jednorázových elektronických cigaret.