Online je velmi pohodlné

Představme si, že nám radí odborník online a my si spokojeně hubneme. Nemusíme nikam chodit, jezdit, jsme doma nebo kdekoli tam, kde prostě chceme být. Odborník nám radí přes internet, a dokonce se máme mnohdy možnost setkat i s těmi, kteří mají o cvičení také zájem.


Online a sport

Sportovat online je vyzkoušené. Prostě se ví že dobře funguje. Když by se sešlo třeba sto lidí, kterým by se řeklo, že mají dělat určité cviky, po určitou dobu. Pak by se jich padesát odebralo s návodem domů a druhá padesátka by pak do celou dobu cvičila pomocí odborníků online. Kterých padesát myslíte, že by bylo na konci projektu hubenějších? Ano, druhých padesát by určitě uspělo lépe. Je to vyzkoušené.


Online nebo posilovna?

Nic proti posilovnám. Mnohde jsou neskutečně empatičtí a perfektní trenéři, kteří jsou schopni svým klientům předat mnoho zkušeností a velmi dobrých rad. Co se ale týče peněz, vyjde nás prostě laciněji, když budeme cvičit online. Nemusíme tak platit ani za samotný vstup do posilovny a nemusíme si ani platit trenéra. Někdo se ale bez opravdového kontaktu neobejde. Výběr je na každém z nás.


Nejde jen o posilovnu

Online se dá samozřejmě cvičit i třeba jóga. Platí pro ni stejná pravidla. Prostě si vyberete lekci, svého trenéra, zaplatíte pár koruna můžete se dodávat cvičení třeba v parku. Protože si online zacvičíte pomocí svého mobilu. Je to tak snadné.


Konečně bez honičky

Nezanedbatelným pohledem je také čas. Spěcháme a jsme rádi, že stíháme základní povinnosti, natož pak naše koníčky. Víme, že bychom měli, ale když nestíháme, je to těžké. S online cvičením jógy se nám nemůže stát, že se do tělocvičny přiřítíme na poslední chvíli. Nejenom, že tím rušíme ostatní, ale ani my sami nemůžeme být v pohodě. Místo klidu zažíváme pocit uspokojení, že jsme to stihli, ale pohoda se tomu opravdu říkat nedá.