Zhubněte tuky

Hodně lidí při jakékoliv dietě zhubne hlavně svaly a ne tuky. Ze svalů to jde nejrychleji a nejsnadněji. To ale jistě nechcete, to je nám jasné. Abyste tento stav odbourali, tak ketogenní dieta bude pro Vás jistě tou nejlepší, protože se ve Vašem celkovém příjmu zvýši procenta příjmu bílkovin až na šedesát, takže bílkoviny budou tvořit převážně Vaši potravu. Díky naším produktům to budete mít všechno jednodušší.

Budete znát přesnou hodnotu jídla, protože to budete mít všechno koupené od nás. Budete pít koktejly, které mají přesně danou hodnotu, jíst bílkovinné potraviny a vše půjde podle plánu a až se za měsíc podíváte do zrcadla, tak zjistíte, že vypadá mnohem lépe. Vaše okolí si toho začne všímat a Vy budete mít mnohem lepší náladu a budete si připadat skvěle.

Stav ketóza

Pokud budete přijímat převážně proteiny, tedy bílkoviny, tak v těle nastane stav zvaný ketóza, při kterém tělo právě spaluje tuky a to je přesně to, čeho chceme docílit. Díky tomu bude Vaše dieta rychlá, účinná a budete spokojení. Má to několik fází. V té poslední se začnete pomalu vracet k normální stravě, ale vše je naplánované tak, že nenastane jojo efekt, takže nemusíte mít strach, že byste zhubli a pak zase rychle nabrali a to ještě dvojnásobek. To se Vám s námi nestane, to se nebojte.

Chutné a zdravé

Naše produkty, co Vám nabízíme, jsou opravdu chutné a hlavně zdravé a obsahují přesně to, co potřebujete. Podívejte se na našich stránkách na video, kde je všechno krásně vysvětlené. Díky naší dietě nebudete muset tolik cvičit, protože kila půjdou dolů sama a bude to mnohem účinnější. Připojte se i Vy k celé řadě našich spokojených klientů, kteří užívají naše produkty a jsou maximálně spokojení. Na nic nečekejte. Takhle zhubnete co nejvíc kil za krátkou dobu a hlavně to bude zdravým způsobem bez nežádoucího jojo efektu.