Užijte si i vy únik z místnosti

Utíkat před něčím nebo před někým, nebylo nikdy zábavnější. Místo hororového scénáře v realitě, na vás při hře v únikové místnosti čeká pouze zábava a adrenalin v přítomnosti vašich přátel. Jestli tedy nevíte, co s volným časem a přejete si vyzkoušet něco netypického, zahrajte si hru, ve které se vám nebude zdát tak jednoduché – uniknout.tajemný vchod.jpg

Oblíbená forma odpočinku

V současnosti je tento typ hry poměrně vyhledávaný a přináší všem, kteří se do ní pustí pozitivní pocity a špetku vzrušení, po kterém tolik touží. Místnost plná záhad uspokojí každého člověka, který touží po tom, přijít na správnou odpověď a dopracovat se k vyluštění dané hádanky. Enigma Escape vám poskytne zážitek, na který budete s vaší partou vzpomínat ještě dlouhou dobu a možná si o ní zpětně vyprávět a přemýšlet nad tím, jaká šifra se za každou otázkou schovávala.

Kterou místnost si vyberete?

Nabízíme vám možnost nahlédnout do dvou fantasticky promyšlených místností, kde na vás v každé zvlášť čeká jiný příběh a otazník, který musíte vyřešit.

  • SAMARApotěší všechny nadšence hororových filmů a scén. Provedení strašidelných detailů a dávka napětí ve vás vyvolá pocit, po jakém jste prahli vždy, když jste se zadrženým dechem sledovali děsivý a napínavý horor. Ještě před tím, než si tuto místnost zvolíte, by bylo více než dobré připravit se na rébus, který vás v ní čeká tak, že se na film „Kruh“ ještě jednou podíváte.
  • DVOJITÝ AGENTje tak trochu detektivka pro nadšence záhadných scén a tajuplných zmiznutí. Děj se odehrává v dobách minulých a vašim úkolem bude přijít na to, co za záhadou vězí a kdo za ni vlastně může. A i když si budete myslet, že odpověď už máte v kapce, může vás překvapit dvojsmysl dané hry.

několik voleb.jpg
Užijte si volný den naplno i díky zážitku v uzavřené místnosti, která vám bude nahánět hrůzu, ale nakonec sami uvidíte, že díky zapojení logického myšlení hravě přijdete na to, jak z ní utéct ven ještě v době, kdy vám bude běžet časový limit.