Užijte si dobrodružství v aréně

V posledních letech se dostala do popředí dobrodružná a akční hra lasergame , která je synonymem pro zábavu, odreagování se, adrenalin a dobrodružství. Tato bezpečná a dostupná hra vás nadchne díky jednoduchým pravidlům, které pochopíte již během prvních pár sekund. Jedná se tedy o optimální zábavu pro ty, kteří mají rádi pohyb a chtějí se alespoň na patnáct minut cítit jako akční super hrdinové. Velkou výhodou je i to, že se nejedná o zábavu na celé odpoledne. Pokud tedy nemáte příliš času, ale i tak byste chtěli něco zajímavého podniknout, stačí vám půl hodinka v aréně a budete mít společných zážitků více než dost.lasergame_aztec04

Pro koho je lasergame vhodná?

  • Skupiny přátel, které se chtějí pobavit a prožít společně něco nového a zábavného
  • Kolegové z práce v rámci teambuildingu, kteří chtějí utužit vztahy a užít si společnou aktivitu
  • Spolužáci v rámci třídních výletů a společných akcí

Proč vyzkoušet lasergame místo paintballu?
Jste nadšenými fanoušky paintballu, a proto si myslíte, že vám lasergame nic nového přinést nemůže? Nenechejte se zmýlit, spousta fanoušků této tradiční hry nakonec přeci jen přesedlalo na laserové paprsky. Důvodů to má hned několik. První věcí je rozhodně cena – je nutné si uvědomit, že nemusíte dokupovat žádné náboje, jediné, čím střílíte, jsou laserové paprsky. Můžete si tedy užívat mnohem zběsilejší střelbu a nemyslet na to, že s každým zmáčknutím spouště utrácíte peníze.billboard-left(1)

Dalším důvodem, proč byste měli vyzkoušet tuto atraktivní hru nové generace, je i bolest. Spoustě lidem totiž vadí, že během zásahu reálnou kuličkou může dojít k tvorbě odřenin, modřin a dalších nepříjemností, které jsou mnohdy mimo jiné bolestivé. Nemluvě o bezpečnosti, kdy při lasergame vám nehrozí prakticky žádné riziko, což se o paintballu bohužel říci nedá.