Podlahy jsou chloubou každého domova

Pro všechny rodiny představuje rekonstrukce domova náročnou etapu, které podléhá mnoho příprav, ale i času a vybírání nového vybavení, které by jim doma vytvořilo útulné prostředí. Abyste nezanedbali žádný detail, zaměřit byste se měli zejména na ty hlavní části, mezi které patří nejen obnova zdí a jejich malování nebo tolik důležité osvětlení, ale i zem, po které budete denně chodit a pohybovat se tak, aby vám i pohled na ní dělal pouze radost.

Výběr podlahy je tedy rozhodující pro všechny zúčastněné, kterých v nejbližší době rekonstrukce čeká a podcenit byste ho jednoduše neměli.
světlá vinylová podlaha

Spoléhejte na kvalitu a dostupné ceny

Vinylové podlahy Praha můžou i vám nabídnout velkou škálu cenově dostupných kousků, ze kterých si do vaší domácnosti jistě vyberete tu nejlepší na trhu. Jejich zpracování podléhá kvalitě, odolnosti, pevnosti, ale i záruce, že se vám jen tak neopotřebují.

✔ Znamenitý je i jejich design, který je moderní, stylový a v současnosti i nejvíce vyhledávaný díky své jednoduchosti, ale i luxusnímu vzhledu.

Pokud se rozhodnete jednu z naší nabídky umístit i do vašeho domova, nepochybně vám bude sloužit několik let a bude nepřehlédnutelnou chloubou, na kterou budete pyšní.
dřevěná podlaha

Dřevo, které je populární a oživí i váš domov

Z našeho sortimentu si můžete vybírat z několika typů dřeva, jakými jsou dub, jasan, smrk, borovice nebo třeba kaštan a nalezete jich taktéž v různých odstínech a podobách, které se přizpůsobí designu vašeho domova. Jedná se o nejvíce vyhledávané typy, se kterými je spokojena velká škála zákazníků.

Z čeho můžete vybírat je i způsob pokládání, kdy si zvolíte lepené podlahy, klasické plovoucí nebo plovoucí na hdf. Přesvědčte se o tom, že vinyl patří do popředí materiálů, kterým dává přednost většina zákazníků a vybrat si z jeho řad, se jistě povede i vám. Mít domov bez jediné chybičky a zaměřený na detaily, které jsou jeho součástí je něco, co si jistě v době rekonstrukce přejete i vy a s nabídkou našich podlah – se vám může splnit sen o jeho úplnosti.