Nemáte čistá okna?

Pokud chce člověk doma normálně žít, potřebuje mít byt nejen náležitě vybavený, ale také uklizený. Pokud chce člověk normálně a civilizovaně pracovat, potřebuje, aby bylo náležitě vybavené a pochopitelně i uklizené i jeho pracoviště, lhostejno zda kancelář nebo nějaká dílna či továrna.
Ano, i na úklidu tady záleží. Protože je-li tento zanedbáván, není v žádném objektu příjemně. A nejen to. V neuklizeném objektu hrozí nejen umazání, ale třeba i zakopávání o harampádí a úrazy, hmyz či dokonce přemnožení hlodavců a kdo ví, co všechno ještě.kreslená uklízečka.png
A tak je třeba všude uklízet. A žádný úklid není dokonalý bez mytí oken. Tedy zasklených otvorů ve stěnách, jimiž by mělo být v ideálním případě dobře vidět ven a jimiž by naopak zvenčí pronikaly dovnitř sluneční paprsky.
Jenže je nespornou realitou, že lidé neuklízejí zrovna dvakrát rádi. Úklid je jednou z činností, které jsou mnohým z nás nepříjemné, a proto ho mnozí lidé odkládají, seč to jenom jde.
A co platí pro prostý úklid jako takový, to platí pro mytí oken dvojnásob. Jedná se o činnost, která se nezamlouvá mnohým a z nejednoho důvodu.

  • Vadí třeba to, že je sklo materiál, na kterém se nic neutají. Je průhledné, a proto je na něm snadno viditelná každá čmouha, každý nedostatek, kterého se ten, kdo ho myl, dopustil. A koho by bavilo, mýt takové sklo neznámo kolikrát jenom proto, že se na něm nejpozději po uschnutí objeví nějaký ten nedostatek?
  • Okna se také ne vždy nacházejí jen těsně nad zemí. A pokud má někdo trpící závratí čistit okno kdesi ve vyšším podlaží, logicky nejásá. Spíše se bojí, co by, kdyby.
  • A jsou třeba i lidé, kteří si zakládají na své důstojnosti. A té při mytí oken pozbývají. Protože univerzitní profesor, pucující okno v druhém patře v teplácích, nevypadá jako onen tradičně důstojný pán, a i kdyby čistil okno v saku a s kravatou, stejně bude vypadat divně.

dívka u okna.jpg
A proto je jenom dobře, že existují i profesionálové, kteří za lidi okna ochotně vyčistí. Učiní tak kvalitně a zodpovědně a od mytí oken Praha ceník Purehouse také neodradí.
Takže myjete-li neradi okna a jste z Prahy a okolí, klidně se na tyto profesionály s důvěrou obraťte. A budete mít po starostech.