LG Displej snižuje investiční plány

V tomto směru, který je nepříznivý, podtrhuje pro tvůrce elektroniky i společnost s názvem Taiwan Semiconductor Manufacturign, která díky tomu snížila odhady nejen svých příjmu ale také investic. LG uvedlo, že od roku 2020 sníží investice až o 3 biliony wonů, což je v přepočtu 2,7 miliardy dolarů a to aniž by odhadla své předchozí nebo budoucí cíle, které by měly být celkové. Dokonce varovala, že by mohla přizpůsobit výrobu v Jižní Korei a Číně v reakci na spory, které jsou mezi Washingtonem a Pekingem.
označení umístění
Snížení investic by mohlo mít velký vliv na urychlení přesunu, který je zaměřen z obchodního centra LG s tekutými krystaly na diody nové generace organických světelných diod, které můžete znát také pod názvem OLED. Plány na investice se odhadují na 20 biliónů wonů. Škrty nejspíše připadnou na velké míře na displeje LCD.
Vývoj panelů s názvem OLED pro společnost LG nepřinesl zisk, ale ve zprávě bylo uvedeno, že pozitivní zisky byly v minulém čtvrtletí. Investovat se bude hlavně do technologie OLED na velkých televizních obrazovkách. Tradiční byznys s LCD panely se tak mění a to i když analytici odhadují, že tvoří více než 90% všech prodejů.
Výrobci velmi bojují s klesajícími cenami a navyšováním kapacit u výrobců, kteří jsou z Číny. Podle jihokorejské vlády ceny klesly až o 38% oproti stejnému měsíci minulého roku. LCD průmysl je v dnešní době již považován za přežitek a LG se tedy bude soustředit na zmíněnou technologii OLED.
ruka muže s mobilem
Provozní ztráta byla zaznamenána na částce 228 miliard wonů, která byla sražena cenami panelů. Výnos za dubnové a červnové čtvrtletí poklesy zhruba okolo 15% oproti předchozímu roku na 5,6 bilionu wonů. Jakmile se ale zveřejnily výnosy, podíly LG Display se zvýšily a to o 0,2%.
Otázkou ale zůstává, co bude dále. Prozatím to je jen ve hvězdách.