Jednoduše, snadno, rychle a zároveň levně

To všechno skýtá mobilní dům.
Také sníte o vlastním bydlení? Víte, že stavba domu je velice náročná a že na ni nebudete mít dostatek financí? Pak vám nezbývá nic jiného, než zvolit alternativu. A právě skvělou alternativou v bydlení jsou mobilní domy.
žena mezi tulipány.jpg
Skromné leč velice kvalitní bydlení. Dům vám postavíme zcela nový a krásný. Vše budete mít čisté a prostředí útulné s moderními prvky. Nezanedbáváme ani kuchyni, která vypadá velice luxusně, a najdete v ní vše, co budete potřebovat. Dalším základním vybavením je samozřejmě koupelna a záchod. Ty se v domě také nacházejí a jsou plně přizpůsobeny vašim potřebám. Koupelna je moderní a vkusná. Můžete si také říct, jak chcete dům ladit, zvolit si na domě různé prvky a vytvořit si díky tomu bydlení podle vašich představ. Domy navíc stavíme jako nízkoenergetické. Ovšem dobře zateplené a to v případě, že si zvolíte celoroční dům. Některé domy mohou být použity pouze pro rekreační účely, jako chaty, jiné jsou postavené tak, abyste v nich mohli bydlet a žít natrvalo.
Navrhněte si svůj vlastní dům. Vše zajistí mobilheim Praha. Domy mají velmi nízkou pořizovací hodnotu, a proto se nemusíte ani zadlužit nadosmrti. Pomůžeme vám najít optimální řešení ve financování, můžete se na nás kdykoliv obrátit.
televize v ložnici.jpg

Pohodlné bydlení každý den

v Mobilní domy pro celoroční užívání máme také skladem. Nabídneme vám nejširší výběr na trhu. Domy jsou nové a připravené k používání. Vyberte si i vy svůj vysněný dům a můžete v něm takřka okamžitě bydlet.
v Celé obydlí je zateplené speciální moderní technologií PUR pěny. Tato pěna je nejdokonalejším systémem v oblasti zateplování. Má vynikající tepelné a izolační vlastnosti.
v Zajistíme vám profesionální dopravu až na místo určení a také úpravu terénu před samotným dovezením. V našich službách najdete také odborné ustavení a mnoho dalších výhod. Poskytujeme totiž také servis, opravy a další úpravy domů. Možné je dodatečné zateplení nebo výběr z širokého množství doplňků.