Jak poznáte, že vás muž podvádí?

Pokud jste také toho názoru, že je opravdu hrozné, když ve vztahu jeden podvádí druhého, pak jste na správné adrese. My se dnes konkrétně zaměříme na to, jak bychom my ženy měli poznat, že nás náš milý podvádí. Pokud vás tedy zajímá, jak nevěrníka odhalit, pak rozhodně čtěte dále.

Pokud máte podezření, že vás váš milý podvádí, pak je opravdu důležité zamyslet se nad tím, jestli opravdu chcete znát pravdu. Je totiž zcela jasné, že všechno, co jste budovali, půjde pak úplně do kopru. Jsou mezi námi ale i ty ženy, které svému muži nevěru odpustí. Milé dámy, měli byste si ale uvědomit jednu věc. Druhá šance už totiž není láska, ale jen naivita. Věřte,

že pokud to už váš milý jednou udělal, udělá to znova. Bohužel je to sice kruté, ale je to tak.
rtěnka na límečku

Jedním ze signálu pro vás může být to, že o sebe najednou začne nějak moc dbát. Nikdy neřešil, že jde do práce pomalu bez umytí zubů a najednou je vyvoněný a v koupelně tráví pomalu více času než vy.

Často se vyhýbá odpovědím na vaše otázky, kde třeba včera večer byl, s kým byl a jak

se měl. Pak rozhodně něco není v pořádku.

Všímáte si toho, že je nějak moc nervózní? Nedokáže se s vámi pomalu ani pobavit a nikam s vámi nechce ani jít? No, něco tady nehraje.

Hodně si hlídá mobilní telefon a skrývá jej. V dnešní době jsou lidé opravdu hodně závislí

na svých chytrých telefonech, a když k tomu ještě přidáte různé piny a hesla, která nikdy váš muž předtím neměl, pak před vámi skrývá něco, co nechce, abyste věděla.
zahozená růže

Říká se, že na sexu se to dá poznat úplně nejlépe. Může být například pasivnější než dříve

a nebo sex odmítá úplně s výmluvami, že je unaven. Jak známe muže, ti, i kdyby byli sebevíc ztahaní, na sex nikdy neřeknou ne.

Nejlepší je ale věřit své intuici. On totiž vůbec žádný důkaz nevěry totiž nemusí vůbec existovat. Někdy je prostě nejlepší se na ni spolehnout.

Jestliže máte pocit, že doma máte nevěrníka, zkuste se tedy prvně zamyslet nad tím, jestli opravdu chcete tu pravdu slyšet. Nemusí být totiž vůbec příjemná.