Ideální zubní ordinace

Jenomže zubní ordinace nejsou jen o usměvavém zubaři a příjemné sestřičce. Je to i o bolesti, prevenci a léčbě. Jak je vidět i v této oblasti bychom se měli chovat zodpovědně. Dvakrát za rok jít na preventivní prohlídku není zase tak náročné a může se mnohému problému rozhodně předejít. Nejlepší jsou zubní ordinace, kde se poskytuje i hygienická péče, ale bohužel to se moc na obyčejných střediscích nevidí. Za takovým komfortem se musí vycestovat do soukromé ordinace nebo tam, kde sídlí více odborníků, zubní hygienik a zubní lékař. Liberec se může pyšnit tím, že takové estetické dentální centrum skutečně má a o klienty nouzi nemá. Dobrá zpráva je, že stále přibírá nové pacienty a to všech věkových kategorií.

v ordinaci je rentgen a další potřebné věci

Samotné čištění zubů nestačí

Pokud si pořádně nevyčistíme zuby, tak skutečně může nastat mnoho problémů a není to jen plak na zubech. Od toho se odvíjí zubní kaz nebo kámen. A to se skutečně neodstraní ani tím nejlepším kartáčkem a zubní pastou. Preventivní prohlídka a následná konzultace léčby je skutečně to nejlepší, co můžeme udělat. Stejně tak jako si nechat zkontrolovat alespoň jednou nebo dvakrát ročně zubní hygienu, jelikož špatnou technikou svému chrupu také nepomůžeme. Tady součástí terapie je nejen ukázka správného cvičení, ale i doporučení vhodných prostředků, což je kvalitní zubní kartáček, pasta a mezizubní kartáčky o vyhovující síle.
zubní lékař dělá prohlídku zubů

Liberecké dentální centrum dělá komplexní služby

V první řadě čeká nové klienty podrobné vyšetření a konzultace, jakým způsobem se bude postupovat a případně co by bylo nejvhodnější udělat pro zdravé zuby. V tomto komplexu služeb je skutečně všechno, co jen spojuje vše potřebné se zuby. Patří sem zubní výplně, které mohou být dle přání totožné s barvou zubů, protetické práce, zubní implantáty, které jsou velmi šetrné vůči ostatním sousedícím zubům. Kdo by někdy nepocítil problémy s kanálky. Ovšem léčba s moderní technologií má vysokou úspěšnost, stejně tak jako profesionální čištění zubů. Zkrátka všechno pěkně pod jednou střechou a ve velmi příjemném prostředí. Tady rozhodně není důvod k bázni před zubaři.