Bez kontroly by to nefungovalo


Pokud nějaký podnik provozuje motorová vozidla nebo stavební, zemědělskou a jí podobnou techniku, musí nejednou řešit různé problémy, které s provozováním toho právě zmíněného souvisí. Protože ono se to sice nemusí neznalému člověku zdát, ale právě v tom může být problémů až až.nákladní auto zezadu
Jenom si to vezměte. Řidiči usednou za volant a opustí objekt firmy, a co následuje? Možná svědomitě odvádějí svoji práci, ale možná také ne. Pokud si usmyslí udělat i něco, co není v jejich pracovní náplni, kdo a jak na to přijde? Kdo je pomyslně chytí za ruku, kdo jim dokáže, že se provinili? Vždyť i kdyby se někdo pídil, dokáže si takový šofér vymyslet nepřeberně důvodů, proč nebyl včas tam, kde měl být, proč najezdil více nebo naopak méně kilometrů, proč se s vozem stalo to či ono.
A obsluha techniky, která stojí někde na vzdáleném staveništi? Takoví zaměstnanci by měli přijít do práce, používat ony stroje k tomu, k čemu je mají rozhodnutím firmy používat, a pak je zase vypnout a postarat se o jejich bezpečí. Jenže někdo si usmyslí, že se mu zrovna pracovat nechce, někdo je naopak tak ‚pilný‘, že si půjčí jemu svěřený stroj bez povolení na nějakou soukromou fušku, a firmě vznikají škody.
A zkuste si ohlídat třeba i jenom to, jestli se efektivně a správně zachází s pohonnými hmotami! I to je problém.kamion na silnici
Ovšem každý z těchto problémů hravě vyřeší sledování vozidel . Systém umožňující kontrolu právě takové techniky virtuální formou, tedy přes internet. Stačí si tento pořídit, nastavit si to, co má být sledováno, a oprávněná osoba může kdykoliv a odkudkoliv zjistit, co se právě s tím kterým kusem techniky děje. Ví o dobře odváděné práci i o prohřešcích zaměstnanců, bezprostředně i dodatečně ze záznamů, a může kdykoliv zakročit.
A kolik jenom tento systém dokáže navrch ušetřit kancelářské práce!
Prostě učiněný zázrak. Jaký by neměl chybět v žádné podobné firmě. Nechce-li tato tedy přičiněním zaměstnanců zkrachovat.