Betonové ploty vás ochrání

Trávíte rádi svůj volný čas různými letními aktivitami na zahradě se svými blízkými? A rádi byste při koupání v bazénu nebo při nějaké zahradní párty měli klid od zvědavých pohledů vašich sousedů či kolemjdoucích? Jednou z možností, jak docílit skutečného soukromí, jsou betonové ploty.

Jednotlivé betonové dílce se vyrábějí samozřejmě z kvalitního betonu. Aby byl ale plot opravdu trvalý a odolal nejen zimnímu náporu tuhého mrazu, ale i letním vysokým teplotám, jsou do něj přidávány některé chemické přísady. Díky nim se stává plot pružným a jeho vlastnosti jsou trvalé a nepodléhají ani vlhkosti. Obsahuje také drobné kamínky a pro zpevnění i ocelovou armaturu.

Co možná nevíte o betonových plotech?
·         snadná a rychlá montáž i demontáž
·         dlouhá životnost, možnost i nabarvení
·         je naprosto bezúdržbový
·         eliminuje zvuky z ulice a okolí

Na našem trhu najdete několik přímých výrobců betonových dílců, které jsou stavěné mezi již zabudované betonové sloupky. Co se týče vzhledu takovéhoto plotu, máte možnost širokého výběru. Betonové dílce jsou vyráběné v barvě pískovce nebo šedé. Mohou být hladké nebo se vzorem štípaného kamene.

Vzorky mohou být jen ze strany do ulice, ale pokud chcete, aby plot vypadal i z pohledu z vaší zahrady elegantně, objednejte si betonové dílce s oboustranným vzorkem. Mohou mít dokonce různý tvar. Můžete si vybrat klasické obdélníky, kdy bude plot rovný, nebo naopak ozdobné s oblouky, které vypadají velmi elegantně. Na výběr máte i vysoce efektivní mřížky, které se umísťují nahoru na klasickou rovnou desku.

Na samotnou montáž plotů je využívána drobná techniky, díky které je montáž nejen bezpečná, ale také rychlá. Určitě oceníte i skutečnost, že tento způsob oplocení není finančně náročný. Kromě soukromých pozemků ho můžete využít i na oplocení hospodářských budov nebo kotců zvířat.