V konečné fázi se namontují vypínače a zásuvky

Než začneme rozvádět elektřinu v místnosti, měli bychom si v první řadě uvědomit, o jakou místnost se jedná a kde bychom co asi tak chtěli mít. Zkrátka v duchu si představíme naše spotřebiče a také jaké světlo zřejmě budeme využívat a zhruba v jakých místech. Nesmíme podcenit kuchyni, kde budeme potřebovat snad nejvíce zásuvek. Ani světla tu nebude nikdy dost. Hodí se pod linku, přesně nad kuchyňský ostrůvek nebo jídelní stůl, nakonec je třeba vhodně osvítit celou místnost nebo jen její část. Na sociálním zařízení zase toho tolik nebude potřeba. Když budou vyvedené kabely a vše propojené a označené v rozvodové skříni, už bude jen krůček ke šťastnému používání. V poslední fázi se totiž budou připevňovat vypínače a zásuvky.
elektrické kabely.jpg

Ideální nákup

Úplně nejlepší je vše zakoupit na jednom místě a ještě výhodně. Že je to jen sen? Ne nemusí. Skutečně na jednom místě se dá zakoupit úplně všechno, co potřebujeme pro pohodové svícení, včetně samotných svítidel. Nejlepší je výběr zaměřit i na modularitu strojků. Nebudeme si totiž nalhávat, že nejlepší jsou jednotné modulární strojky. Zkrátka jsou jednoduché na připojení a hlavně variabilní k používání systému modulů.
spínač zapnuto vypnuto.jpg
Na druhou stranu se nemusíme obávat ani jejich provedení. Není jen jednoduché v instalaci, ale také v barevné škále, což činí tyto prvky velmi zajímavé. Kombinace barev se dá vhodně uspořádat k designu bytu nebo samotné místnosti. Zakoupit se dají v různé barvě vyměnitelných rámečků, takže si vlastně můžeme barevné provedení kdykoliv prohodit do jiného prostoru a ihned máme změnu. Pozadu nezůstává ani tvarové provedení, takže i tento prvek může skutečně vypadat luxusně na našich zdech, ale zároveň i na zdech rodinných domků. Když se pak v klidu zamyslíme nad kombinací těchto prvků, tak to bude skutečně dobrá volba. Díky jejich flexibilnímu využití jsou tyto výrobky velmi oblíbené.