Svatba bez překážek

Na rozdíl od české komedie (no, komedie) „Svatba s překážkami“ může být ta vaše absolutně bez překážek. A pozor, následujícíčlánek není určen jen a jen mladým, kteří se k tomuto kroku chystají. Poslouží stejně dobře rodičům, nebo tomu, kdo má cokoli se svatbou společného.
Ano, až dosud je svatba dvou lidí opačného pohlaví krásná věc. Tu nám tato doba ještě úplně neukradla.
Tak ještě před padesáti lety se dodržovala jistá pravidla, a když se k nim přidaly zvyky a tradice, byla to svatba se vzpomínkami na celý život.Svatební kytice
Jenže předtím je to spousta starostí, běhání, zařizování a obrovská spousta zabitého času. A znova a znova si musíte kontrolovat, zda to či ono už je, nebo není, zda je dodáno to, co mělo být, nebo si budete muset shánět někoho jiného. Těchto starostí se lze zcela lehce a jednoduše zbavit.
Bývá nyní zvykem si na tyhle všechny věci někoho sjednat, a tím starosti naprosto eliminovat. Lidé z agentury boutiqueweddings si s tím budou zcela jistě vědět rady. Zcela jistě mají již známosti, a hlavně znalosti co a kam se obrátit, takže pro ně bude hračka vám svatbu zařídit tak, aby byli všichni spokojeni.Svatební dort
Taková událost začíná odvozem, pokud se scházíte doma, a ne třeba na hotelu, kam se dopraví každý sám. Ovšem odjezd z domu již musí někdo organizovat a většinou si pánové již chtějí dát po ránu nějakou tu „šťopečku“ na chuť, na kuráž, nebo jak na Slovácku, na „zatvrzení nátury“. Tudíž použití vlastních vozidel nepřichází v úvahu a je třeba mít sjednáno. Většinou se to řeší autobusem pro hosty a limuzínou pro nevěstu a ženicha. A jen kolem toho se naběháte dost a dost. A kde jsou další a další věci, jako cukroví, pití, drobné občerstvení, tedy to všechno, co berete mimo restauraci kde budete slavit.
Navíc, na co si nevzpomenete vy, vzpomenou si lidi z agentury, takže skutečně lze klidně spát, a jen a jen se těšit, až ten velký den nastane.