Studovat se dá z pohodlí domova

Téměř jakýkoli titul lze získat online. Pokud máte pár let po škole, nezoufejte. I tohle jde zvládnout. Existují totiž online kurzy, která vás na přijímačky bez problémů připraví. Většinou jsou koncipované na jeden rok s tím, že se počítá vaše studium jednou týdně. Při plném nasazení se ale dají zvládnout už za necelý měsíc. S absolvováním takového kurzu se přijímačky na vysokou školu zvládají snadno. Ale i kdybyste nestudovaly dál, online kurz vám určitě rozšíří obzory.

výuka přes počítač
·        Odpadá vám dojíždění

Perfektní na tom všem je, že takový kurz, na jehož konci získáte certifikát a v pohodě složíte přijímací zkoušky z psychologie, stojí jen zlomek ceny, kterou byste museli vynaložit při kurzu prezenčním. Odpadnou totiž náklady za dojíždění nejen vám, ale také lektorům za pronájem třídy, a tudíž si mohou dovolit nastavit tak perfektní ceny.

·        Konzultace s lektorem jsou v ceně

Lektor, který vás kurzem provází se vám bude věnovat a reagovat na vaše případné dotazy vždy po celou dobu studia. Znamená to, že pokud je kurz určen na jeden rok, vy můžete konzultovat neomezeně po tuto dobu.
učení přes internet s kávou
Forem konzultace je hned několik. Od mailu počínaje, po virtuální třídu konče. Komunikace je samozřejmě možná, například přes chat i se studenty, kteří jsou v kurzu také přihlášeni.

Co se děje po přihlášení

Kurz je rozdělen do několika kapitol. Po jejím probrání lektorem je zpravidla doplněna o materiály, které je potřeba si nastudovat. Poté si můžete troufnout na zkušební test, případně také zvolit obtížnost otázek. A je na vás, za jak dlouho kurz, který si vyberete, absolvujete.

Po úspěšném složení kurzu následuje nejen dobrý pocit, ale samozřejmě získání certifikátu, který si můžete okamžitě vytisknout nebo požádat o jeho zaslání na vámi uvedenou adresu. Nezbývá než popřát šťastný výběr kurzu a jeho úspěšné dokončení.

4.4/5 - (9 votes)