Studovat se dá z pohodlí domova


Téměř jakýkoli titul lze získat online. Pokud máte pár let po škole, nezoufejte. I tohle jde zvládnout. Existují totiž online kurzy, která vás na přijímačky bez problémů připraví. Většinou jsou koncipované na jeden rok s tím, že se počítá vaše studium jednou týdně. Při plném nasazení se ale dají zvládnout už za necelý měsíc. S absolvováním takového kurzu se přijímačky na vysokou školu zvládají snadno. Ale i kdybyste nestudovaly dál, online kurz vám určitě rozšíří obzory.


·        Odpadá vám dojíždění

Perfektní na tom všem je, že takový kurz, na jehož konci získáte certifikát a v pohodě složíte přijímací zkoušky z psychologie, stojí jen zlomek ceny, kterou byste museli vynaložit při kurzu prezenčním. Odpadnou totiž náklady za dojíždění nejen vám, ale také lektorům za pronájem třídy, a tudíž si mohou dovolit nastavit tak perfektní ceny.

·        Konzultace s lektorem jsou v ceně

Lektor, který vás kurzem provází se vám bude věnovat a reagovat na vaše případné dotazy vždy po celou dobu studia. Znamená to, že pokud je kurz určen na jeden rok, vy můžete konzultovat neomezeně po tuto dobu.

Forem konzultace je hned několik. Od mailu počínaje, po virtuální třídu konče. Komunikace je samozřejmě možná, například přes chat i se studenty, kteří jsou v kurzu také přihlášeni.

Co se děje po přihlášení

Kurz je rozdělen do několika kapitol. Po jejím probrání lektorem je zpravidla doplněna o materiály, které je potřeba si nastudovat. Poté si můžete troufnout na zkušební test, případně také zvolit obtížnost otázek. A je na vás, za jak dlouho kurz, který si vyberete, absolvujete.

Po úspěšném složení kurzu následuje nejen dobrý pocit, ale samozřejmě získání certifikátu, který si můžete okamžitě vytisknout nebo požádat o jeho zaslání na vámi uvedenou adresu. Nezbývá než popřát šťastný výběr kurzu a jeho úspěšné dokončení.