Půjčit si není ostuda

Každému se může stát, že někdy nevystačí s penězi, které má. Někdy se třeba přepočítá, jindy mu do toho vleze nějaký ten neplánovaný větší výdaj, podnikateli nezaplatí jeho odběratel a problém je na světě. Problém, který nejednou nelze vyřešit jinak než půjčkou.

rozsypané mince

Ovšem půjčka je jenom dočasné řešení a navíc je spojena s nejednou možnou komplikací či negativem. Vezměte si jenom, co všechno chce nejednou poskytovatel půjčky vědět, než začne vůbec uvažovat o tom, zda dotyčnému žadateli něco půjčí!
spousta eur
Zajímá ho třeba,

a) zda má dotyčný zájemce o půjčku dostatečně vysoké příjmy, jež jsou zárukou, že bude vše splaceno,

b) zda má dotyčný ze stejného důvodu i dostatečně dobré daňové přiznání,

c) zda nemá tento nějaký záznam v registrech dlužníků, což by mohlo rovněž představovat komplikace v budoucnu,

d) zda tento nemá i nějaké jiné dluhy či exekuce na krku.

A leckdy to nekončí ani tímto výčtem.

A co ten, kdo v něčem ze zmíněného neobstojí? Ten mívá prostě smůlu. Někomu takovému především v klasických bankách raději už preventivně nepůjčí. Protože co kdyby…?

Ovšem naštěstí nejsou všichni poskytovatelé půjček takoví. Jsou tu i ti, kteří jsou ve svých nárocích daleko benevolentnější, respektive kteří si kladou jiné podmínky, takové, jimž dokážou vyhovět i ti, kdo mají právě velké finanční nesnáze.

Třeba nebankovní hypotéku bez registru https://www.hypotekybezregistru.cz/nebankovni-hypoteka/ může získat i ten, kdo je z pohledu bank zcela neperspektivní. Stačí, má-li tento vhodnou nemovitost, již by mohl za půjčené peníze dát do zástavy, a rázem je tu poskytovatel citelně shovívavější k nejedné stinné stránce každého žadatele. Díky této záruce nevadí ani nižší příjmy, ani nejeden záznam v registrech, ba třeba ani exekuce.

Žadatel tu tak prostě vyplní formulář na internetu, pošle k posouzení několik fotografií nemovitosti určené do zástavy, dohodne se se zástupcem poskytovatele, podepíše se smlouva a je to.

A nejenže se tu získá půjčka snadno, ale má i nejednu přednost. Jak se můžete přesvědčit i vy sami.