Oslava narozenin pro děti nemusí být věda

Ať už se chystáte uspořádat dětskou narozeninovou oslavu v kruhu přátel či rodinných příslušníků a očekáváte velký nával dětí, zkuste letos něco nového – skákací park . Vy si nebudete muset dělat starosti s přípravou zábavy, ani občerstvení. Na místě vám totiž zajistí drobné občerstvení jako chipsy, zmrzlinu, domácí limonády a kávu i čaj pro dospělé osazenstvo.
Na děti čeká 16 různých atrakcí, takže nudit se rozhodně nebudou. Jediná omezení jsou minimum výška 110 cm a maximum váha 130 kg.
holčička skáče na trampolíně
Také se musíte připravit na to, že vás personál nenechá skákat v džínách a bez protiskluzových ponožek. Ty si lze však zakoupit na recepci. Existuje mnoho typů oslav. Zařídí vám je většinou v aquaparku, bowlingu, dokonce i v některých řetězcích rychlého občerstvení. Ovšem aquapark může být pro neplavce jistým způsobem nebezpečný, na bowlingu se budou děti, které zrovna nehrají nudit a nezdravým jídlem je také není dobré přecpávat. Zvlášť, když poté chystáte návrat domů a hrozí riziko hyperaktivního chování z množství cukru.
Proto se skákací park se všemi možnými druhy trampolín jeví jako jedinečná a bezpečná volba pro vaše ratolesti. Zaskákat si ale mohou i rodiče! Mezi benefity skákání patří:
kluci s úsměvem
· Aktivace a prokrvení každé buňky v těle působením gravitace. To se týká i lymfocytů, takže podporujete svůj imunitní systém.
· Vyplavení endorfinů z fyzického pohybu způsobuje pozitivní pocity.
· Jedná se o zábavný způsob hubnutí – bylo prokázáno, že hodina skákání na trampolíně spálenými kaloriemi odpovídá hodině běhu. Takže si můžete dát klidně dva kousky dortu a nikdo nic nepozná.
· Dámy, je to jedno z nejúčinnějšího cvičení k nápravě celulitidy!
Tak na co čekáte? Rezervujte si svou dětskou narozeninovou oslavu již dnes a užijte si nezapomenutelný den zábavy s rodinou a přáteli!