Malá, nevýrazná rostlina má neskutečně velkou moc

Určitě se každý za život setkal s tím, že měl nějaký problém. Ten si usmyslel zapouštět tak hluboko svoje kořeny, že začal prorůstat do mozkových buněk. A to v takové síle, že jsme přestali reálně uvažovat o tom, že bychom vůbec mohli najít na naše soužení nebo trápení nějaké řešení. Přirozeně, jak se člověk začne zaobírat takovou situací, mnohdy si ani nevšimne, že odpověď je na dosah ruky. Někdy se stačí jen pro ni sehnout a sebrat ji. Přesně takové řešení se nabízí v situaci, kdy chybí sexuální apetit a to dokáže porazit nejednoho siláka. Kotvičník zemní je v podstatě velmi známá rostlina a vídáme ji běžně v přírodě, jak se nevinně plazí po zemi a její zeleň zdobí nevýrazné, drobounké, žluté kvítky. Přitom má v sobě tak velkou sílu a moc, že látky, které obsahuje, již dodaly nejednomu páru pořádnou dávku sexuálního apetitu. To ovšem není vše, co umí.

kotvičník jako rostlina

Zelená viagra, ale i lék a pomocník při hubnutí

Kotvičník toho skutečně umí mnohem více a nemusíme zrovna si vařit čajíčky nebo odvary. V lékárnách a prodejnách s doplňkovým sortimentem zdravých pokrmů se dá zakoupit jemně usušený mletý prášek v tobolkách. Tudíž postačí jej užívat podle návodu a je zcela neškodný, jelikož nemá vedlejší účinky.

  • V první řadě působí skutečně jak na muže, tak ženy tím, že jim zvýší pohlavní touhy a dá znovu pocítit slastné prožitky. U mužů se postará o hladinu testosteronu a u žen přirozeně estrogenu. Tudíž nikdo se nemusí obávat, že by způsobil změnu orientace.
  • Podporuje růst svalové hmoty, což je skutečně dobrá zpráva pro kulturisty a atlety. Jedná se o přírodní doplněk, nehrozí žádné problémy s dopinkem a rozhodně užívání nemá ani vedlejší účinky.

milující se pár

  • Každá žena touží být krásná. Některá dokonce zápasí se svojí tělesnou váhou takovým způsobem, že je to velmi nezdravé, jelikož drastické dietní programy jsou skutečně velmi nebezpečné. Kotvičník dokáže zatočit s tělesným tukem a dodat tak ztracené sebevědomí.
  • Pro lidský organismus je poslem síly, vytrvalosti a také obranyschopnosti. Stačí mu více důvěřovat a problémy se obrátí v radostné a slastné zážitky.