Do vany s plnou výbavou

Hygiena dětí se ve většině případů odehrává poněkud odlišném způsobu než u nás dospělých. Zatímco my dáváme přednost časově efektivní koupeli ve sprše, nebo naopak klidné delší lázni ve vaně, za použití vonných esencí a svíček, děti vyžadují pravý opak. Zhruba od věku půl roku, a pak zejména od jejich nabyté schopnosti sedět, se jim naskýtají zcela nové možnosti objevování okolního světa a nového způsobu hry. Právě koupel, jak známo, naprosté většině dětí přináší velké potěšení, které ještě znásobíte dodáním https://www.kojeneckeobleceni.cz/Hracky-do-vody-c27_507_2.htm zajímavé edukativní hračky. Právě tyto hračky zároveň pomáhají u některých dětí překonat případný strach z vody, nebo mytí a splachování vlásků, které nemívají malí plavci příliš v lásce.
Dvě šedé plovoucí gumové kačenky ve vaně
V naší nabídce naleznete nestárnoucí evergreen v podobě gumových žlutých kachniček v sadě s jemnou žlutou froté žínkou, nebo bez žínky, pro zvídavá miminka od šesti měsíců jsou zde měkké pěnové barevné rybičky, jejichž bříško tvoří zrcátko. Pokud si chcete se svým malým miláčkem užít v koupelně chvíle opravdové legrace, objednávejte prstové maňásky z plastu v podobě pěti barevných roztomilých zvířátek. Dovádět mohou i za přispění stříkajících gumových hraček, jako jsou lodičky, nebo různí mořští živočichové. Větší děti budou naprosto nadšené našimi pastelkami do vody, s nimiž se vana může v mžiku proměnit v duhový koráb, a její posádka tlupou pirátů, nebo vodních příšer. Tyto pastelky do vody v počtu pěti kusů za 49 Kč jsou zdravotně nezávadné, lze je použít na kůži a jsou snadno omyvatelné.

Kreslený obrázek dítěte ve vaně s tekoucí sprchou a žlutou kachničkou

Dopřejte svým dětem tu pravou zábavu při každodenním rituálu koupele, spojené s poznáváním nových a zajímavých podnětů, které podporují dětskou fantazii a zlepšují jemnou motoriku. Pobavte se všichni společně za pomocí našich hraček do vody.