Dětská oslava narozenin Praha – jaké jsou možnosti?

Narozeniny jsou významným dnem, a v případě dětí to platí dvojnásob. Chceme, aby si ho užily, a chceme, aby pro ně ten den byl šťastný a nezapomenutelný? Jak toho ale dosáhnout? Předně je třeba si říci, že každé dítě je jiné a každému vyhovuje jiný typ oslavy. Je tedy třeba vybírat podle toho, co je vhodné zrovna pro vašeho potomka.typická narozeninová výzdoba

Ačkoliv velké oslavy se spoustou dětí, jak to známe například z amerických filmů, se objevují už i u nás, introvertnější děti je příliš neocení. Mají obvykle jen pár kamarádů a v houfu cizích dětí se mohou cítit až ztraceně. Pro tyto děti je lepší spíš komornější oslava pouze s pár přáteli a rodinou. Žádné divoké party, kde pobíhá a křičí spousta dětí, ale spíš si v menším kolektivu zahrát oblíbené hry a podobně.

Na druhou stranu extroverti se spoustou kamarádů velkou oslavu určitě ocení. Budou se zde cítit jako ryba ve vodě a budou se dobře bavit. Pro rodiče je to však spousta plánování a zařizování navíc. Je potřeba se domluvit s rodiči ostatních dětí, zajistit občerstvení a zábavu a spoustu dalších věcí. Naštěstí jsou tu i jiné varianty.

Zejména v Praze máme spoustu možností, jak oslavit s naším potomkem narozeniny. Pokud nechceme mít dům plný dětí nebo pokud víme, že náš oslavenec na takovýto typ příliš není, je tu i oblíbená možnost někam si vyrazit.

Typickými možnostmi jsou kino, zoologická zahrada či oblíbená pouť. Má to výhodu, že dům nebude zaneřáděný a nebudete muset další dva dny trávit úklidem. Problémem je vybrat správnou atrakci a závislost na počasí. Dítě si svůj narozeninový výlet příliš neužije, pokud během něj bude lít jako z konve.holčička slavící první narozeniny

Pokud zadáte „dětská oslava narozenin Praha“, zjistíte, že vám vyběhne ještě další možnost. A tou je nechat si oslavu pro své dítě uspořádat. Například společnost McDonalds nabízí možnost zamluvit si na pár hodin vybranou prodejnu a nechat zde uspořádat svému dítěti oslavu.

Jsou zde ale i jiné společnosti, které oslavu naplánují a uspořádají přímo u vás doma. Mějte však při tom na paměti, že hlavní je, aby se bavil malý oslavenec. A že občas společná večeře či sledování filmu je více, než velká oslava se spoustou takřka neznámých lidí.