3 aplikace po moderní ženu

.

Pomocníci při hubnutí

Ať už jste hubená jako laňka, nebo jen rýsujete postavu do plavek, patříte ke většině žen, které jednoduše se svou postavou nejsou spokojené. Na internetu i v knihkupectví naleznete spoustu materiálů, knih receptů, a měsíčních cvičících výzev. Nikdo z těchto odborníků vás ovšem nedonutí opravdu cvičící programy dodržovat.
zasněná dívka
Existuje řada mobilních aplikací, které vás po stažení do mobilu začnou bombardovat zprávami a upozorněními o tom, že máte cvičit, zda jste vypila požadovaný objem tekutin, či jestli dodržujete jídelníček. Zvolit si můžete i kalorické tabulky, do kterých budete zadávat každé své jídlo a kontrolovat si tak výživové hodnoty. To už je ale o opravdové nadšence.

Aplikace shopaholiků

Nakupování nikdy nebylo jednodušší než v době, když přišel internet. To ovšem platilo do doby, než se na trhu objevily chytré telefony. Dnes už většina obchodních řetězců s oblečením nabízí zákazníkům aplikace ke stažení přímo do jejich mobilu. Pokud je pravidelně aktualizujete, nebudete k řadě z nich potřebovat ani připojení k internetu. Vybírat si své oblečení budete moct například z autobusu.
mobil apple v ruce

.

Hlídač periody

Nic, ale opravdu nic není otravnější, než když se ženě přihodí ona nemilá příhoda a zapomene na svou periodu. Nepříjemné překvapení na sebe obvykle nenechá dlouho čekat. Zkuste se tomuto dopředu vyvarovat a nainstalovat si do smartphonu aplikace, jež tyto problémy budou hlídat za vás. Po přihlášení zadáte několik údajů a datum poslední menstruace a aplikace automaticky vypočítá, kdy byste měla menses dostat.
Nebojte se, že na zadávání hned zapomenete. Aplikace vám zašle upozorní několik dnů předem, aby vás upozornila na přicházející menstruaci a pokud její začátek brzy nezadáte, upozorní vás znovu, zdali jste nezapomněla. Vše se vám tímto způsobem velmi zjednoduší.

3 aplikace po moderní ženu
4.3 (85.11%)47
.