3 aplikace po moderní ženu

Pomocníci při hubnutí

Ať už jste hubená jako laňka, nebo jen rýsujete postavu do plavek, patříte ke většině žen, které jednoduše se svou postavou nejsou spokojené. Na internetu i v knihkupectví naleznete spoustu materiálů, knih receptů, a měsíčních cvičících výzev. Nikdo z těchto odborníků vás ovšem nedonutí opravdu cvičící programy dodržovat.
zasněná dívka
Existuje řada mobilních aplikací, které vás po stažení do mobilu začnou bombardovat zprávami a upozorněními o tom, že máte cvičit, zda jste vypila požadovaný objem tekutin, či jestli dodržujete jídelníček. Zvolit si můžete i kalorické tabulky, do kterých budete zadávat každé své jídlo a kontrolovat si tak výživové hodnoty. To už je ale o opravdové nadšence.

Aplikace shopaholiků

Nakupování nikdy nebylo jednodušší než v době, když přišel internet. To ovšem platilo do doby, než se na trhu objevily chytré telefony. Dnes už většina obchodních řetězců s oblečením nabízí zákazníkům aplikace ke stažení přímo do jejich mobilu. Pokud je pravidelně aktualizujete, nebudete k řadě z nich potřebovat ani připojení k internetu. Vybírat si své oblečení budete moct například z autobusu.
mobil apple v ruce

Hlídač periody

Nic, ale opravdu nic není otravnější, než když se ženě přihodí ona nemilá příhoda a zapomene na svou periodu. Nepříjemné překvapení na sebe obvykle nenechá dlouho čekat. Zkuste se tomuto dopředu vyvarovat a nainstalovat si do smartphonu aplikace, jež tyto problémy budou hlídat za vás. Po přihlášení zadáte několik údajů a datum poslední menstruace a aplikace automaticky vypočítá, kdy byste měla menses dostat.
Nebojte se, že na zadávání hned zapomenete. Aplikace vám zašle upozorní několik dnů předem, aby vás upozornila na přicházející menstruaci a pokud její začátek brzy nezadáte, upozorní vás znovu, zdali jste nezapomněla. Vše se vám tímto způsobem velmi zjednoduší.